Naar de inhoud
Inkybet Casino Logo

Inkybet Compleet Overzicht van Bonussen en Spellen

Inkybet

Dit overzicht laat precies zien wat we bieden: 8.600+ spellen, 325% tot €3.000 + 150 free spins en uitbetalingen binnen 2 bankdagen. Zo weet je vooraf wat je kunt verwachten voordat je een account aanmaakt.

Claim 325% tot €3.000 + 150 FS

Wat bieden we bij Inkybet in één overzicht?

Bij Online Casino Inkybet staan bonussen, spellen, betaalmethoden en support samen op één plek, elk met eigen voorwaarden en cijfers. Hieronder zetten we de belangrijkste onderdelen naast elkaar, zodat je in een paar minuten weet wat er precies geldt.

  • Welkomstbonus: 325% tot €3.000 + 150 free spins over de eerste 3 stortingen, vanaf €20 storting — details op de welkomstbonus pagina.
  • Spelaanbod: 8.600+ spellen van onder meer Pragmatic Play, NetEnt, Evolution en Play'n GO, inclusief 600+ live tafels — meer op het casino-overzicht.
  • Betalingen: Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Revolut en 20 cryptomunten, met een minimale storting van €20 — zie storten en uitbetalen.
  • Uitbetalingslimieten: minimaal €40 per uitbetaling, maximaal €2.500 per dag — alle grenzen staan bij onze limieten.
  • Support: live chat en e-mail, 24/7 bereikbaar voor vragen over elk onderdeel hierboven.

Bonussen, spellen en betalingen in de praktijk

De welkomstbonus van 325% tot €3.000 + 150 free spins loopt over de eerste 3 stortingen, telkens vanaf €20: 150% tot €500 + 75 free spins op de eerste, 100% tot €1.000 + 75 free spins op de tweede en 75% tot €1.500 op de derde storting. De bonus moet binnen 7 dagen worden ingezet en we vragen een inzet van maximaal €5 per bet totdat de wagering is afgerond.

Ons spelaanbod telt 8.600+ titels van providers als Pragmatic Play, NetEnt, Evolution, Hacksaw Gaming en Spribe, verdeeld over slots, Megaways, jackpotspellen, live casino en een sportsbook op dezelfde balans als het casino.

Limieten en betaalvoorwaarden

Stortingen via Visa en Mastercard zijn beperkt tot €1.000 per transactie en komen meteen binnen, net als Apple Pay, Google Pay en Revolut. Uitbetalingen verwerken we binnen 2 bankdagen, met een minimum van €40 en een maximum van €2.500 per dag, €7.500 per week en €15.000 per maand — grenzen die oplopen met je VIP-niveau.

Alle kerncijfers naast elkaar

Deze tabel zet de belangrijkste onderdelen van ons aanbod in één overzicht, met de exacte cijfers die gelden.

OnderdeelKerncijfer
Welkomstbonus325% tot €3.000 + 150 free spins, min. storting €20
Spelaanbod8.600+ spellen, 600+ live tafels
Minimale storting€20
UitbetalingstijdBinnen 2 bankdagen
UitbetalingslimietMin €40, max €2.500/dag, €7.500/week, €15.000/maand
SupportLive chat en e-mail, 24/7

De cijfers laten zien dat elk onderdeel zijn eigen grens heeft: de bonus is aan dagen gebonden, de uitbetaling aan een vast schema en de storting aan een vast minimum.

Support, account en veiligheid samengevat

Onze support staat 24/7 open via live chat en e-mail, voor vragen over een storting, een bonusvoorwaarde of een uitbetaling die binnen de 2 bankdagen nog loopt. Voor de eerste uitbetaling vragen we een identiteitscontrole met foto-ID, adresbewijs en de gebruikte betaalmethode, met extra controles na €2.000 en €5.000 aan stortingen of uitbetalingen — zie verificatie voor de details.

Een account beveiligen we met tweefactorauthenticatie via Google Authenticator, naast een versleutelde verbinding en gecertificeerde betaalproviders voor kaartgegevens. Terugkerende spelers bouwen via het VIP Club met 25 levels in 5 tiers extra voordelen op, zoals dagelijkse cashback tot 20% en een eigen VIP-manager — meer daarover bij het VIP-programma.

Wie de limieten liever zelf bepaalt, stelt stortings- of verlieslimieten in, neemt een cooling-off periode of sluit het account tijdelijk of volledig af.

Vragen over ons volledige aanbod

Wat is de welkomstbonus bij Inkybet?

De welkomstbonus is 325% tot €3.000 + 150 free spins, verdeeld over de eerste 3 stortingen vanaf €20. De bonus moet binnen 7 dagen worden ingezet, met een maximale inzet van €5 per bet.

Hoeveel spellen heeft Inkybet Casino?

We bieden 8.600+ spellen, waaronder 600+ live tafels, van providers als Pragmatic Play, NetEnt, Evolution en Hacksaw Gaming.

Welke betaalmethoden accepteert Inkybet?

We accepteren Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Revolut en 20 cryptomunten zoals Bitcoin, Ethereum en Tether. De minimale storting is €20.

Hoe lang duurt een uitbetaling bij Inkybet?

Uitbetalingen worden binnen 2 bankdagen verwerkt, met een minimum van €40 per uitbetaling.

Wat zijn de uitbetalingslimieten bij Inkybet?

We hanteren een maximum van €2.500 per dag, €7.500 per week en €15.000 per maand, met hogere grenzen naarmate je VIP-niveau stijgt.

Is de support bij Inkybet 24/7 bereikbaar?

Ja, live chat en e-mail staan 24/7 open voor vragen over bonussen, stortingen of uitbetalingen.

Welke documenten vraagt Inkybet voor verificatie?

Voor de eerste uitbetaling vragen we een foto-ID, een adresbewijs en bewijs van de gebruikte betaalmethode, met extra controles na €2.000 en €5.000 aan transacties.

Kan ik zelf limieten instellen bij Inkybet?

Ja, je stelt zelf stortingslimieten, verlieslimieten of een cooling-off periode in, of sluit het account tijdelijk of volledig af.

5 min lezen / Bijgewerkt 13 okt 2026